Nové fórum Politika a změna skupin

Zde se oznamují změny na fóru a vy se můžete vyjádřit k chodu fóra.
Zamčeno
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Nové fórum Politika a změna skupin

Příspěvek od Petr » 11 lis 2009, 00:11

Tak, fórum prošlo menší, avšak o to viditelnější změnou. Kdo není barvoslepý, tak si toho jistě všiml.

Ale pěkně popořádku.

V kategorii Diskuse bylo vytvořeno fórum Politika, kde můžete diskutovat o politických stranách, politicích, zákonech a dalším.

Druhou velkou změnou je odstranění barev skupinám. Důvod byl prostý - fórum pomalu vypadalo jak omalovánky a kdo neměl barvu, tak jakoby ani nebyl. Do budoucna by to nebylo vhodné, pokud by se přidalo více skupin.
Vrátili jsme se proto ke staré koncepci, běžné na většině fór, kde speciální barvu mají jen administrátoři a moderátoři z důvodu rozeznání odpovědných osob.
Skupiny zůstávají nadále v legendě, aby bylo vidno, kdo jsou její členové. Nadále zůstávají hodnosti skupin, pro rychlou orientaci v tématech (název skupiny pod přezdívkou). V případě dohody je možné skupinám zařídit speciální malý obrázek, pokud by někdo lpěl na větším rozeznávání. :wink:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

kaffu
Svornost
Představte se nám: Vše co pomáhá republice je důležité. Vypadá to, že todle forum něco udělat může.

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Příspěvek od kaffu » 11 lis 2009, 19:43

Já by jsem byl pro nějaké rozlišení skupin. Např. ve Svornosti, je už takových lidí, že nevim kdo tam patří.
Obrázek

JEN SPRÁVNÉ VĚCI JSOU SPRÁVNÉ!

MareCzech
Vlastenec
Představte se nám: Cítím se jako vlastenec a proto chci být členem fóra vlastenci.cz
Jméno: Marek Kroufek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareCzech » 11 lis 2009, 20:51

Tak co si dát logo (banner) Svornosti do podpisu??? :wink:
"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat." - Voltaire

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 11 lis 2009, 23:38

Tak u samotných příspěvků to zjistíš snadno, poněvadž je to tam vždy napsáno. Jinak jak psal Petr, tak by mohl, pokud to bude žádáno přidat nějaký ten obrázek zvýrazňující uživatele jednotlivých skupin.
Momentálně mají barvy jen admini (červeno-hnědá)....myslím, že Petr a Pavel....a oranžoví moderátoři.....u Svornosti jsou to Šnéba a Karoliner.....

Osobně si myslím, že je to jen otázka zvyku.....já taky tímto zásahem na fóru ztratil pěknou modrou barvu.... a pokud bude zájem Petr tam dá ty obrázky :-)

Jinak je to otázka diskuze.....uvidíme, jak to bude takto fungovat.....předpokládali jsme různé reakce....uvidíme....
Obrázek
Obrázek

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 11 lis 2009, 23:59

Mně osobně je to celkem špekáček, ale je fakt, že jsem byl zvyklej. Naše příslušnost je ale stejně pod nickem napsaná, takže je to jen méně výrazné a to si nemyslím, že by nějak citelně zasáhlo moje ego...

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 12 lis 2009, 00:10

Členy jednotlivých skupin naleznete na hlavní stránce u popisku "Legenda", když kliknete na název skupiny. V příspěvcích má každý člen svoji skupinu označenou pod přezdívkou... takže rozeznat to jde. :wink:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

kaffu
Svornost
Představte se nám: Vše co pomáhá republice je důležité. Vypadá to, že todle forum něco udělat může.

Příspěvek od kaffu » 12 lis 2009, 08:47

Já to spíš, myslel z pohledu "hlavní strany" když jsem si pustil forum, tak jsem dle barev přehledně viděl kdo a z jaké skupiny kam napsal. Ale asi je pravda, že se jedná jen o zvyk.
Obrázek

JEN SPRÁVNÉ VĚCI JSOU SPRÁVNÉ!

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 16 lis 2009, 13:41

ZRUŠILI BARVY PROTOŽE SE JIM ZDÁLO , ŽE ZELENÉ JE MOC.... TO JE DISKRIMINACE A JA CHCI ZPĚT ZELENOU!!
Obrázek

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 16 lis 2009, 14:16

K té diskriminaci sedí spíše ta černá... :P

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 16 lis 2009, 23:46

Já věděl, že tento "argument" bude použit. Mně už se nelíbilo, když tu byla modrá. Protože beztak kdysi tu byli nejaktivnější lidé ze skupiny EP a KV (tehdy měl zelenou) a vypadalo to jak omalovánky. Při přizváni Svornosti se to pak drželo a nakonec jsme rozhodli, že bude nejlepší barvy zrušit a ponechat je moderátorům a administrátorům. Což nejlépe slouží čtenářům.
Stále je tu možnost dohody ohledně speciálních avatarů, ti fungují a je možné je domluvit. :wink:
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Zamčeno