Návštěvnost fóra

Zde se oznamují změny na fóru a vy se můžete vyjádřit k chodu fóra.
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Národní strana

Příspěvek od Petr » 21 dub 2009, 22:35

No, samozřejmě, že stránky nejsou zrovna hojně navštěvované (odkazy beztak máme na ne zrovna vábných místech :? ) a to se podepisuje i na fóru. Tu chybu bych ale nehledal v jeho obsahu, ale spíš ve špatné odkazové politice stránek, za kterou nesu nejvyšší vinu já. SEO jsem začal řešit relativně nedávno a rozhodně ne nijak do hloubky. Sázíme mnoho do nových stránek, které krom polovičatého designu nemají vůbec nic. :?
Aktualizace hodně opadly (po docela dobře rozjetém prosinci a lednu), EP se snažíme postavit na nohy už delší dobu, ale zase je tu má vina na nefunkčnosti jeho stránek (rozbilo se to, samo :D) a na špatné propagaci (znovu, další sázka na nové stránky).
Já bych ani neviděl neúspěšnost fóra v názoru na Národní stranu ", že je zlá" (o tom mě beztak už přesvědčila sama mnohokrát), spíš v nedostatku "dobrých" témat bez klasického vlastenecko-nacionalistického klišé. Cikáni, náckové, komunisti, Bílá hora, skinheadi, Landa... na to si může kde kdo zajít na Lidé.cz, či podobně. Tu je to hodně roztříštěné a ne všechna zajímavá témata současnosti se tu ukážou. Obvykle se tu objeví odkaz na článek a jedna reakce. Nic víc se neprobírá a to je chyba.
Nově příchozí také odradí rychlost fóra, což je normální.

Jinak bych se stavil proti tomu, že fórum má nějaké obecné desatero názorů a podle toho se řídí. Fórum jsme založili s Jirkou, což byl člověk, kterého jsem znal asi z pěti mailů. Nikdo, koho znám z osobního života (resp. znal jsem před vznikem fóra) tu nediskutuje, většina se obvykle registrovala a pak vyšuměla, takže tu nemám ani nějakého svého nastrčeného kolegu, co by šířil mojí zvrácenou ideologii :twisted: Je tu skupina lidí různých názorů, vyznání atp. a nikomu nikdo nic nediktuje. Sice se tu párkrát objeví ten duch "lynče", ale to se uplatnilo proti magorům, co psali nějaké rasistické žvásty.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Re: Návštěvnost fóra

Příspěvek od Jirka » 22 dub 2009, 12:57

CzechOi to řekl sice tvrdě, nicméně na tom něco bude... Kdysi jsem tady psal o klišé tohoto fóra. Napadlo mě i, že myšlenka "Národní strana = fuj" slouží kromě alibi také tomu, že o primární špatnosti NS toužíte přesvědčit především sami sebe.
Tak to ne. Já jsem šel do toho právě kvůli přítomnosti CzechOi a zajímalo mě, co on na to. Opravdu jsem nechtěl rozpoutat orgii tvrdého jádra fóra vůči NS :lol: Jeho impotence adekvátně diskutovat je chybou a ne to, že mi jsme neschopní vidět svět jinak. Jinak do těchto diskuzí o cikánech a podobně vůbec nepřispívám, protože je fakt, že je to trochu dokolečka a už je to na dvakrát vyřešené.

Ale pozor - tady vůbec nejde o názory. Pouze o to být schopen diskutovat a odpovědět na argument argumentem. Existuje tu prostě jiná kultura diskuze, která není na internetu běžná a holt někteří lidé nejsou ochotni to přijmout, a proto ta "nízká" návštěvnost. Problém je v tom, že ti co zastávají zde nepopulární názory, jsou zároveň zvyklí je propagovat a přijímat jako slogany bez podložení a jakmile se dostanou sem, tak není možné, aby je to nakonec neotrávilo natolik, že odsuď kvapem odejdou mezi své, kde jim klacky nikdo házet nebude. S tím se nedá nic dělat a není to problémem fóra, ale naopak jeho hlavní předností, které by bylo šílené se vzdát. Proto nechápu, jak vůbec můžete uvažovat nad tím, že je něco špatně :shock: :shock: O co tady jde - o to vyjít s každým za každou cenu, ustupovat mu a umožňovat mu tak, aby tady s námi diskutoval :?: To snad ne :!:

Ano je pravda v tom, že pouhá kritika bez nějaké vlastní činnosti není nic moc. Mám hotový ten nový koncept EP - chtěl jsem počkat až vás uvidím na živo, ale hodím to sem během zítřka - při nejhorším do konce týdne. Mám 1001 důvodů, proč to sem nedát dnes :wink: :lol:
Obrázek

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 22 dub 2009, 13:25

Ty moje komentáře se ani netýkaly přímo fóra, jako celkové nálady...
Obrázek
Obrázek

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka » 22 dub 2009, 19:34

Tak já nevím ... jsme na fóru, kde se má především diskutovat, takže z mého pohledu to vůbec není tak špatné. Pokud tady vyjadřujeme své názory, třeba i opakovaně, tak se za to přece nebudeme stydět. Od toho tady to fórum je, abychom si brblali jako v hospodě. Druhá věc je EP, kde nám to nefungovalo a kde bychom se nyní měli dohodnout na nové podobě - praktičtější, funkčnější a rozumějí.

Dušane hlavně neboť pesimista a nezdravě sebekritický ... Vím, že když je nejhůře, tak se mají střílet optimisté jako první :lol: Ale já to skutečně vůbec špatně nevidím, ba naopak!
Obrázek

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 22 dub 2009, 21:57

Tož musím trochu strašit, poněvadž růžové to zrovna také není :lol: ....a o EP na fóru EP....
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 22 dub 2009, 23:28

V EP se diskutovalo, ale byl to takový vtipný dialog vás dvou... :lol:
Jinak není důvod, proč z fóra někoho vyštvávat (pokud se nebude jednat o nějakého zvlášť úchylného jedince...) a vlastně si ani nepamatuju, kdy se něco takového stalo. Vyhodil se akorát Edelweiss, jenže ten už to měl opravdu na kahánku a pak dobrovolně odešel ještě někdo, na jehož nick si už nevzpomenu, protože si usmyslel, že bude asi hrdina. Ostatní spíš nemají čas a nebo zapomněli, ne, že by je tu snad někdo vyštval. :mrgreen:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

CzechOi
Pokročilý diskutér
Představte se nám: Naše vlast, naše pýcha, naše dědictví.
Jméno: L.T.

Příspěvek od CzechOi » 27 říj 2009, 10:20

Koukám že po agendě a propagačních akcích skrze internet se debatní kroužek rozrostl do velikost 26 uživatelů přihlášených za 24 hodin :D

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 27 říj 2009, 10:26

Ono to asi bude z velké části tím, že sem přitáhla Svornost :wink:

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 27 říj 2009, 10:29

No jéje :-P
Obrázek

CzechOi
Pokročilý diskutér
Představte se nám: Naše vlast, naše pýcha, naše dědictví.
Jméno: L.T.

Příspěvek od CzechOi » 27 říj 2009, 10:33

Froggg píše:Ono to asi bude z velké části tím, že sem přitáhla Svornost :wink:
Před rokem to bylo 12 lidí za 24 hodin, čili jste zvýšili návštěvnost na dvojnásobek :lol:

Zamčeno