13. června 2003

Včera, dnes a zítra...
Zamčeno
MarkMoe
Nováček
Představte se nám: Zdravím všechny
Jméno: MT
Pohlaví: Muž

13. června 2003

Příspěvek od MarkMoe » 13 zář 2012, 14:23

Dobrý den,
dnes jsem narazil na web www.13cervna2003.cz a po přečtení jsem se nestačil divit, že by mohlo být v České republice toto možné. Snažím se o tomto tématu získat co nejvíce informací. Nevíte o této události nějaké podrobnosti?

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. června 2003

Příspěvek od Froggg » 13 zář 2012, 20:28

Nebudu komentovat události kolem 13/06/03, ale samotný příběh. Kdyby Linda byla v jakékoliv spolupráci s BIS, nepsala by si sešit o tom, co se dozví v rámci tohoto vztahu. Navíc se v příběhu mluví o frustraci z událostí, ale BIS si vybírá pomocí složité struktury testů lidi poměrně inertní a stabilní. Alespoň pokud jde o služební poměr a ne o uklízečku...

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Re: 13. června 2003

Příspěvek od Petr » 03 říj 2012, 15:04

Přijde mi to jako nějaký virál. V tom textu nic není, jen informace, že 13. června 2003 měl údajně proběhnout teroristický útok. A k tomu je stránka, která vaří z vody a FB i Twitter účet. Zatím mi to přijde jako reklama pro nějakou knížku (ostatně, na té stránce se objevila informace, že na motivy této události knížka vzniknout má).

A moje podezření podporuje fakt, že stránka 13. června 2003 vznikla o den dříve, než znampravdu.cz, na kterou ale odkazuje jako původní zdroj.

Jinak nevím, proč by to nebylo možné. Teroristických útoků se dočkat bohužel můžeme...
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Zamčeno