Návrhy a vize stránek (veřejné)

Oznámení tvůrců, připomínky a kritika stránek návštěvníků.
Zamčeno
Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.
Pohlaví: Muž

Re: Stránky

Příspěvek od Tokrom » 27 pro 2008, 13:33

Jo, tak to taky nejsem proti.
Na těch nových stránkách je taková malá chyba. Věřím že to není důležité, pokud to neobjeví nějaký fanatický magor nebo pubertální pitomec. Ony články je totiž možné upravovat i bez přihlášení. Mazat nejdou, ale přepisovat a psát do nich lze. Je pravda, že jak dáte Vložit, tak se to tváří, že to po Vás chce přihlášení, ale úprava už tam zůstane. Umím si představit, co by se stalo, kdyby se stránky rozjeli a nějaký imbecil by se pustil do "úprav".
Mimochodem, který vtipálek přejmenoval Praotce Čecha na Praotce Moravana?
Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.
Jean Jacques Rousseau

Pavel
Eliášův plamen
Představte se nám: Chci se dozvědět názory ostatních na naši vlast a případně se podělit se svými.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel » 27 pro 2008, 16:12

Co se týče toho viditelnějšího odkazu, tak je v plánu nějaká lišta, nebo něco, kde budou odkazy na všechny projekty související s vlastenci.cz, tedy hl. stránka, fórum, Eliášův plamen.

Jo o té chybě s možností editace bez přihlášení vím, dojde na to, při přepracovávání systému přihlašování a celkové úpravě bezpečnosti.
Obrázek
Obrázek
Žádné místo ti nemá být milejší než vlast.

Marcus Tullius Cicero

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 27 pro 2008, 16:22

Praotce Moravana jsem testoval já, potřeboval jsem zjistit, jak texyla (či co) řeší tučně a kurzívou psané písmo. :mrgreen:
Snad jsi to tam nedal a z disku smazal.

Myslím, že teď moc nemá cenu řešit co, kdy, kde a jak jde nebo nejde upravovat, bo myslím, že je systém pořád na začátku a já sám teď musím upravit design aby fungoval (měnil jsem styl a tak se to rozhodilo). Ještě je co dělat a to ani nemyslím na to, že každý článek se ze stránek bude muset převést na nové. :)
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Pavel
Eliášův plamen
Představte se nám: Chci se dozvědět názory ostatních na naši vlast a případně se podělit se svými.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel » 27 pro 2008, 16:41

No ten převod bude sranda. To bude chtít nějakou brigádu uživatelů fóra. :)
Obrázek
Obrázek

Marcus Tullius Cicero

Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.

Příspěvek od Tokrom » 27 pro 2008, 18:05

Tak jo, vím, ty stránky se zatím dělají, ale jak se něco objeví, tak není špatné to tu napsat ne? Ať se na něco nezapomene...
Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.
Jean Jacques Rousseau

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 27 pro 2008, 18:07

Jistě, to ano. Je pravda, že já to Pavlovi taky raději říkal :lol: Přičemž je to věc, co praští do očí... jsou tam určitě jinší zádrhely, jako že šlo tam přidat libovolný text jen pomocí URL... a to jsem neuměl víc, co by s tím zvládl podprůměrný hacker. Taky na to přijde řada :)
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Pavel
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel » 27 pro 2008, 18:14

Tokrom píše:Tak jo, vím, ty stránky se zatím dělají, ale jak se něco objeví, tak není špatné to tu napsat ne? Ať se na něco nezapomene...
Jo tohle jsem taky chtěl, ale na jiném místě...

No tak většina těch přístupů stejně bude od autorů článků. Neboli tam, kde by mohli něco víc udělat se běžní uživatelé nedostanou...
Obrázek
Obrázek

Marcus Tullius Cicero

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 27 pro 2008, 18:21

Považují se hackeři za běžné uživatele? :mrgreen: :P
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Pavel
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel » 27 pro 2008, 18:25

No to ne, ale tak pokud se nedostane přes přihlašování a v tom, co uvidí běžní nepřihlášení uživatelé nebude díra, neměl by být problém...
Obrázek
Obrázek

Marcus Tullius Cicero

karoliner
Svornost
Představte se nám: Chci poznat lidi, kteří možná mají podobné názory jako já...
Jméno: David Kohut
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karoliner » 27 pro 2008, 18:42

nezapomeňtě, že největší bordel vám můžou udělat různí spam boti. cracker, pokud je opravdu dobrý, dokáže prakticky obejít cokoliv - tam záleží jenom na čase a pozornosti admina, který by měl kontolovat logy
Čistý štít!

Zamčeno