Návrhy a vize stránek (veřejné)

Oznámení tvůrců, připomínky a kritika stránek návštěvníků.
Zamčeno
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení nových sekcí a hudba na stránce

Příspěvek od Petr » 19 srp 2008, 15:25

Já četl fajné básně na jednom blogu... byl to blog nerasistického antifašistického skinheada, co nesnášel cikány, vietnamce, anarchisty a podporoval národní korporativismus (dnes buňka AN). Zajímavé...

Taková sekce bude fajn, já bohužel moc zdrojů nemám... kdybych něco objevil, přispěji samozřejmě též.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

David
Pokročilý nováček
Představte se nám: vlastenectví
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David » 20 srp 2008, 00:20

MichalČR: ok nemusis s tim spechat casu dost :)
Můj bože neznámý, já v této době těžké
se k Tobě s modlitbou svou obracím.
Dej, bože, dej vítězství věci české!

Dej nadšení v mou mysl, dej sílu do mých paží!
Dej na tisíce bratří a zapuď od nás zradu!
Ať na prvé vždy dlíme čestné stráži!
...

Modlitba českého vojáka, Jaromír Kraus (1917)

MichalČR
Eliášův plamen
Představte se nám: Popovídat si s lidmi, kteří mají dobré úmysly ;)
Jméno: Michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalČR » 22 srp 2008, 09:37

Zdravim! :wink:
Včera jsem navštívil v Plzni jednu výstavu týkající se roku 68 a při tom mě napadla jedna myšlenka,že by na stránkách mohlo vzniknout něco jako sekce akce, kde by se dávali různé akce týkající se našeho národa (pamětní atd.) ať už budoucí nebo ty co už byly a pokud by je někdo navšívil mohla by k nim vždy vzniknout taková fotodokumentace popř. i nějaký ten článek :)
Takže lidé by se dozvěděli co se kde děje, popř. by se mohli alespoň podívat na fotky.. :wink:
Jinak fotky,které jsem nafotil ,pokud by chtěl někdo tu sekci vytvořit mám u sebe tak stačí říct a pošlu je :wink:
Obrázek
Obrázek
"Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš." (Jan Amos Komenský)

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 22 srp 2008, 14:42

Také mně už napadlo dávat na stránky upoutávky na nějaká zajímavé akce, které by bylo fajn podpořit svou účastí a reklamou. Navíc tyto akce jsou většinou nevýdělečné a tak ta malá reklama co bychom zdarma dělali by nebyla proti ničemu. Např. ty různé výstavy, přehlídky, atd..... Jediný problém je v tom, že nevím jestli to někdo systematicky vyhledává - já teda pouze pokud na něco narazím. A několik zajímavých akcí spojených s 90. výročí vzniku ČSR určitě mám v plánu navštívit ;-)
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 22 srp 2008, 19:20

To je zajímavý nápad a byl bych určitě pro.
Jen nevím, jak toto vyhledávat, byl by to asi problém. Nejspíše se to dá nalézt na stránkách různých měst a nebo krajů. Už takhle máme potíže aktualizovat sekci aktuálně, která je momentálně maximálně neaktuální :lol:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

MichalČR
Eliášův plamen
Představte se nám: Popovídat si s lidmi, kteří mají dobré úmysly ;)
Jméno: Michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalČR » 02 zář 2008, 22:52

No tak chtělo by to třeba udělat nějakou sekci nebo téma na foru,kam by mohl kdokoliv přidat co se kde děje a pak by to jenom někdo hodil na stránky ne? :wink:
Obrázek
Obrázek
"Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš." (Jan Amos Komenský)

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky

Příspěvek od Michal » 20 lis 2008, 22:10

Nevím... Dívám se na ten vrchní obrázek na stránkách a nemůžu si pomoct - ten nápis mi připomíná nějaké neonacistické nápisy. Neuvažujete do budoucna o něčem střízlivějším?
Obrázek
Obrázek

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 20 lis 2008, 22:17

Jestli myslíš to "Vlast" napsané tím "švabachem", tak to tam určitě takhle nebude s novými stránkami. Zatím to budeme muset přežít ;-) Mně se to osobně také nezamlouvá. Tož čím dříve to bude mít Pavel s Petrem hotovo, tím dříve to zmizne :-)
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 20 lis 2008, 22:46

To se tu řešilo mnohokrát, nebo ne tady? Každopádně po přechodu na nový systém a nový vzhled už nebude použit tento styl písma. Sice se nejedná o švabach přímo (mám ten pocit), spíše takové archaické písmo, ale máš pravdu, že takové fonty využívají z 80% neonacisté. Na IRC jsem ukazoval návrh vzhledu a už tam byl zakomponován nápis VLAST v klasickém bezpatkovém písmu á la Arial. Ovšem hlavička byla zpracovaná minimálně, jen ten nápis... spíš měl symbolizovat to, jak to asi bude. :)

Tudíž se neboj, "švabach" zmizí.
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 27 pro 2008, 12:27

Já bych byl určitě pro, aby byl na nové verzi stránek dobře viditelný a významný odkaz na toto fórum. Snad se tak podaří nalákat více diskutujících.
Obrázek
Obrázek

Zamčeno