Zapojení uživatelů do tvorby stránek

Oznámení tvůrců, připomínky a kritika stránek návštěvníků.
Zamčeno
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Zapojení uživatelů do tvorby stránek

Příspěvek od Petr » 25 pro 2008, 21:05

PŘESUNUTO Z TÉMA LUŽICE
Tokrom píše:Vzhledem k našemu počtu bych se nebránil tomu, aby se někde na stránky napsala výzva ve stylu "Pokud máte zájem pomoci při tvorbě těchto stránek nebo máte připomínky k stránkám, kontaktuje nás na mailu xxx@yyy.cz". Kdyby se náhodou někdo našel, určitě by to na škodu nebylo...
Toto je, myslím, poněkud těžké... nikdy nevíš, kdo se Ti přihlásí. V tomhle "oboru" se po netu potuluje dost indiviuí... a bez alespoň okrajového poznání onoho člověka je velké riziko po něm chtít nějaké texty. Ne že by snad psal špatně gramatiku (o to nejde), ale spíš o to, co by do těch textů procpal a jak by to viděl. V případě Lužice to naštěstí není takový problém, dost lidí ji nezná a není to hlavním tématem neonacistů ani prapodivných nacionalistů. Jistou pozornsot ji věnují panslovanské kruhy. Jde o to, kam to napsat. Na Zpovědnici? Kdo si to přečte? Banda puberťáků, co gramatiku nesnáší, historii se vysmívají a vlastenectví zatracují? Na stránky? Dokud se nám nepovede rozjet nové stránky a věnovat velké úsilí SEO, tak těch pár lidí a botů, co chodí není moc velký výběr... "konkurenční" stránky bych vynechal rovnou aniž bych to rozepisoval... nakonec je tu třeba Společnost přátel Lužice, ti těžko půjdou do nového projektu; možná tak poradí.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.

Re: Lužice

Příspěvek od Tokrom » 26 pro 2008, 16:09

Tak určitě se mezi návštěvníky stránek najde někdo, kdo by rád napsal nějaký článek. A to ani nemluvím o foru. Tady je dost mrtvých duší, které nepřispívají, jen to tu chodí číst (mimochodem, taky byste se mohli občas lidi ozvat), ale je zde i pár živých, kteří by taky mohli mít chuť něco napsat. Samozřejmě nemyslím, že by každý kdo se o to přihlásí, měl hned pravomoci "beztrestně" psát na stránky, tuto pravomoc by mohl dostat, až když by se osvědčil. Do té doby by ty články třeba posílal mailem, tam by sis to mohl přečíst a rovnou to zavrhnout, kdyby tam velebil třeba Třetí říši. A nebo by to napsal "normální" člověk (tím myslím, že by jeho články nebyly politické, rasistické, atd.) a mohlo by se to použít... Pokud toto čte někdo, kdo by měl zájem, určitě se s ním můžeme domluvit, ne?
Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.
Jean Jacques Rousseau

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 26 pro 2008, 16:15

Možná bychom nějaké takové poselství mohli vsunout do Novoročního e-mailu. (spolu s ním se ale budou smazáni ti, co nikdy na fórum nepřišli)
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.

Příspěvek od Tokrom » 26 pro 2008, 16:36

No, trochu to pročistit by nevadilo. A jeden takový dotaz. Pamatuji si, že jak jsem se sem hlásil, tak mi to napsalo, že mi příjde aktivační kód na mail, ale nic nepřišlo. Protože jsem netrpělivý, tak jsem se zkusil přihlásit s tím heslem, které jsem použil při registraci a vyšlo to. Nevíš jestli to stále píše ten nesmysl, že ten kód příjde? Někteří možná na ten kód ještě čekají...
Jean Jacques Rousseau

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 26 pro 2008, 19:30

Kód? Kdysi to trochu blblo... to už je dávno opravené. Kód Ti přijde, když je otevřená registrace... tady se aktivují. Mělo by to napsat "počkejte na aktivaci".
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

David
Pokročilý nováček
Představte se nám: vlastenectví
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení uživatelů do tvorby stránek

Příspěvek od David » 19 led 2009, 00:37

zdravím, já bych se rád podílel na tvorbě tohoto webu. Můžete mi sdělit jak mohu pomoci? Děkuji
Můj bože neznámý, já v této době těžké
se k Tobě s modlitbou svou obracím.
Dej, bože, dej vítězství věci české!

Dej nadšení v mou mysl, dej sílu do mých paží!
Dej na tisíce bratří a zapuď od nás zradu!
Ať na prvé vždy dlíme čestné stráži!
...

Modlitba českého vojáka, Jaromír Kraus (1917)

Tokrom
Eliášův plamen

Re: Zapojení uživatelů do tvorby stránek

Příspěvek od Tokrom » 14 lis 2009, 23:41

Berte tento příspěvek jako volání o pomoc...
Aby se v tom všichni zorientovali... rozhodl jsem se udělat profily našich knížat, králů a prezidentů... ...a trochu jsem se s těmi Panovníky a prezidenty národa českého, jak jsem to zatím pracovně nazval, zasekl. Kdyby se našel někdo, kdo by mi byl ochoten pomoct, tak se ozvěte. Já se musím přiznat, že jsem si fakt ukousnul velké sousto a sám to asi nedám...
Zatím se mi jich podařilo udělat jen 18 a pár jich je rozpracovaných, což je při jejich množství žalostně málo. Tak pokud bude někdo odvážný, napište, domluvíme se, kterého panovníka chcete udělat...
Jean Jacques Rousseau

Zamčeno