e-shop

Oznámení tvůrců, připomínky a kritika stránek návštěvníků.
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: e-shop

Příspěvek od Petr » 22 lis 2008, 20:38

Proč je dle tvého pitomost BCW? Někdo si prostě chce kupovat český oblečení a věř, že o něj je velký zájem...ten výšplecht o rváčích je opravdu off topic
http://www.obchod.admin-web.eu/images/nahledy/hs.JPG

http://www.obchod.admin-web.eu/images/nahledy/sc.JPG

http://obchod.admin-web.eu/images/magnetky.jpg

-> Nevím. Tohle dle mě je všechno, jen ne vlastenecké. Zkrátka to plně dokazuje, že NS je extremistická šovinistická strana.
Já, i když myslím, že jsem tedy vlastenec, si raději koupim cokoliv jiného než BCW. Jak kdysi poznamenal Jirka - kdybych chtěl jít někdy rabovat a vymlátit pár lidí, nejdřív si nakoupím u NS. :mrgreen: Teď už je to o něco lepší (ty zbraně zmizely), no ale jinak nicmoc. Ovšem ono se od NS nic jiného ani čekat nedá. :)

"Vlastenecká značka", k tomu nemá cenu se ani vyjadřovat. To mi skoro přijde, že si nesmím kupovat nic jiného. Koupí navíc nepodpořím tuto zemi, ale především kasičku strany, kterou nebudu volit. Tudíž to vlastenectví s tím nemá nicmoc společného.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

VLK - Sokol
Pokročilý diskutér
Představte se nám: Zvědavost

Příspěvek od VLK - Sokol » 03 pro 2008, 15:57

CzechOi píše:Nevím co vám vadí na BCW, oblečení je to pěkné a kvalitní. například nová mikina k památce Jana Žižky:
http://obchod.admin-web.eu/product_info ... ucts_id=66
Mikina za litr a půl? To může koupit jen blázen. Navíc je tam někde na boku "vlaječka s odvážnými ovečkami", jak je na popisku, což je symbol, který bych si na sebe nedal, ani kdyby mi za to platili. Hlavně že na snímku není vidět. Nevím, co je na tom k památce Jana Žižky, ten ovce nepásl.
“V mysli vlast, smělost v srdci, v paži sílu!”

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 03 pro 2008, 23:09

Jan Žižka by možná celou tu stranu vymetl :roll:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Bler
Svornost
Představte se nám: [url=http://www.vlast.eu/][img]http://www.vlast.eu/stah/obr/linky/czech16b.jpg[/img][/url]
láska k vlasti není zločin
pro obranu vlasti položím i svůj život :cz:
A co mi po Bohu může býti dražší nežli vlast?
Jméno: R.Š.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bler » 31 pro 2008, 19:23

je to pěkný sám bych si chtěl koupit triko bohemia lev :cz: ,ale pak nechci vypadat jako ty co ho používají :roll: a neví proč to mají a myslí si že jsou rasisti ... :twisted:
vlastenečtí fašouni no nevím nevít moc mi to do hromady nejde :idea:
Obrázek
Obrázek
[Dobrovský Josef]
A co mi po Bohu může býti dražší nežli vlast? Avšak i cizincům a všemu lidstvu chci být prospěšný.

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 01 led 2009, 14:52

Pokud budu chtít pěkné "vlastenecké" tričko, tak si nějaké vyrobím... na internetu to nestojí mnoho, hodit tam pár obrázků a tisk by měl být kvalitní.
Raději něco pěkného, co se mi bude líbit, než nějaké podezřelé ovce. :D
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

karoliner
Svornost
Představte se nám: Chci poznat lidi, kteří možná mají podobné názory jako já...
Jméno: David Kohut
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karoliner » 01 led 2009, 20:40

což takhle zkusit vytvořit, zvolit nějaký motiv a nechat jich pár udělat, zkusmo, pro lidi z fóra, kteří o ně projevili zájem a případně uhradili nějakou předem nějakou zálohu
Čistý štít!

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 01 led 2009, 22:16

Myslím, že za tímto účelem byla tahle diskuze původně i zavedena, ale jak to tak bývá, nakonec se lidi, kteří tím byli zpočátku nadšeni s tím, že to budou dělat a sami s tím přišli.....tak jejich aktivita klesla k bodu mrazu a tak to je tam kde to bylo. Ano to co píšeš by samozřejmě šlo.....kdyby někdo nebo vícero lidí navrhlo design vzorů pro něco takového (pak by se dalo hlasovat pro nějaké)....pak našel a kontaktoval výrobce a zařídil to......zde na diskuzi by představil možnosti a ceny ...atd....a nakonec zařídil realizaci. Ono to není těžké, ale musí se chtít, ale rovnou říkám, že já ani Petr to prostě dělat nemůžeme, poněvadž není kdy.....práce je na stránkách a EP hodně a to nemůžou dělat všechno stejní lidé. Marek s Petrem zařídili pár jednoduchých pěkných trik pro klub EP a jsou moc pěkná :-) Ale nemůžou to dělat pořád, ikdyž nový budoucí design stránek by možná i takto šel využít. Takže když někdo budete mít chuť tak jen do toho.....fórum je k dispozici....záleží jen co dovolí vaše fantazie limitovaná především leností.....
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 01 led 2009, 23:40

Jako ten způsob, co jsem se o něm zmínil, není tak složitý. Člověk navrhne triko, vybere počet a velikosti a fíííí, za pár dní zvoní pošťák (když má člověk štěstí a nevhodí z lenosti jen lístek). V tomto případě by to ale nefungovalo jako e-shop, ale spíš jen hromadná objednávka pro pár vyvolených.

Jde o to, že by to musel být nějaký hodně obecný motiv, aby se líbil více lidem. To nejde si tam udělat nějaká specifická udělátka. Já si například představoval triko na téma První republika :mrgreen: Můžu něco někdy zkusit. Současného, i historického... když se povede a pod rukou to pěkně půjde, jeden nebo dva návrh by mohly být i povedené. Co si pamatuju, tak třeba sklenka Absinthu v tom byla docela dobře nápomocna :mrgreen: :mrgreen:

Na e-shop opravdu nemám čas, nervy a ani (hlavně) peníze. To je věc pro víc lidí... jak vidět, je to fuška - podívejte se NS, jako strana má rozhodně více financí i lidí a přesto má docela houby. Je relativně k nám známá a tak to lidi určitě kupují (jen to má docela specifické zaměření pro lidi s určitým politickým názorem).
Co se týče bezpečného e-shop systému, třeba náš hosting poskytuje za nějaké peníze systém a vlastně jsou i free hostingy pro e-shopy... tohle by asi problém nebyl. Problém je to vše okolo...
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

karoliner
Svornost
Představte se nám: Chci poznat lidi, kteří možná mají podobné názory jako já...
Jméno: David Kohut
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karoliner » 02 led 2009, 16:32

jsem ochotný a schopný zařídit vše potřebné pokud se dohodneme na motivu a barvě triček - na vytváření motivu bohužel nemám vlohy
Čistý štít!

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 02 led 2009, 20:39

Díky za nabídku :D No, tak kdyžtak bychom tu napřed mohli slovně nadhodit co bychom třeba chtěli a co bychom určitě nechtěli.... A až potom se pokusit o grafické ztvárnění....prostě aby bylo z čeho vycházet.... Nebo pokud máte nějaké grafické nápady, tak je sem rovnou hodit k diskuzi :-)
Obrázek
Obrázek

Zamčeno