e-shop

Oznámení tvůrců, připomínky a kritika stránek návštěvníků.
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: e-shop

Příspěvek od Petr » 02 led 2009, 20:50

Já jako zasněný Čechoslovák bych bral něco na téma prvorepublikové :mrgreen: Mapa, znak... nějak hezky graficky vyvedeno.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Krtek
Svornost
Představte se nám: Chci si pročíst forum a najít další vlastence co nejsou zároveń fašisti nebo komunisti.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 02 led 2009, 22:54

Když ste tu rozpitvali muj oblíbenej obchůdek tak bych upozornil spíš na tohle triko:

http://www.obchod.admin-web.eu/images/nahledy/ew.JPG

nebo:

http://www.obchod.admin-web.eu/images/z.gif

Jinak trochu souhlas, basebolovku s nápisem Czech bych zrovna nemusel.. A to histroický písmo mi dlouho valido. Ovšem jakej jinej font použít aby to nevypadalo jak mundur na olympiádu ?
ovečlky mam vyfocený u mně na webu, jsou tam2 černý vs 2 bílý takže myslim žádnej rasismus (spíš provokace) a nejsou skoro vidět (narozdíl od tradičně velkohubýho chvástání u NS)
... jsi čech, čech, čech ! A narovnat se snaž !

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 02 led 2009, 23:12

Tak z těchto dvou triček bych nechtěl ani jedno ani zadarmo........nelíbí se mi ani zpracování, ani třeba to, že se připomíná jen určitá část legií.... ta "ideologicky" správná..... Ale to lze u mě očekávat :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 02 led 2009, 23:21

Tak není to nejhorší, oproti ovečkám a BCW nápisu. To, že to ukazuje jen "část" legií... není nutné, aby to ukazovalo celé legie. Spíš jde o to, že tu je v tom poznat právě ta ideologie :( Kdyby tam měli tucet triček a na tom různé pluky legií, atp., tak je to trochu něco jiného.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Krtek
Svornost
Představte se nám: Chci si pročíst forum a najít další vlastence co nejsou zároveń fašisti nebo komunisti.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 02 led 2009, 23:25

Tak mně spíš u toho prvního chybí 68 noční stíhací peruť.
... jsi čech, čech, čech ! A narovnat se snaž !

CzechOi
Pokročilý diskutér
Představte se nám: Naše vlast, naše pýcha, naše dědictví.
Jméno: L.T.

Příspěvek od CzechOi » 23 led 2009, 17:57

Krtek píše:Tak mně spíš u toho prvního chybí 68 noční stíhací peruť.
68. není vyloženě česká, kdežto ty na BCW triku jsou jen a pouze české ;-).
Petr píše:Kdyby tam měli tucet triček a na tom různé pluky legií, atp., tak je to trochu něco jiného.
Myslíš, že by to bylo byl pespektivní podnikatelský tah? Dle mého rozhodně ne.
Naposledy upravil(a) Petr dne 24 led 2009, 21:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Spojeny dva po sobě jdoucí příspěvky, Petr

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka » 18 bře 2009, 17:35

Tak myslím, že vlastenectví samo o sobě nemůže nikdy být "perspektivní podnikatelský záměr". Vím, že Národní strana má na to jiný názor a myslím, že co se týče uspokojování poptávky, tak skutečně odvádí velmi dobrou práci...

Náš e-shop samozřejmě má být "ziskovým", rozuměj neztrátovým, ale zároveň si jasně vybíráme komu jsou ty věci určeny, tzn. nezajímá nás pouze masa lidí pod nálepkou "poptávka", kde se může nacházet kde kdo, ale tématikou nabízeného zboží chceme oslovit konkrétní skupinu lidí.
Obrázek

Jožka
Pokročilý diskutér
Představte se nám: A s hubou rozmlácenou - dnes zůstali jsme němí.
Ne, nejsme na kolenou - ryjeme držkou v zemi...
Jméno: JB

Příspěvek od Jožka » 31 črc 2009, 18:19

Dušan píše: ...
Stejně by mě zajímalo odkud je ten základní materiál pro tu "Bohemia" značku. Odkud pocházejí ty mikiny, odkud je ta látka ze které jsou ušity. Odkud jsou ta trička a podobně. Jsou to opravdu 100% české výrobky nebo je to jen česká nášivka na mikině z Bangladéše atd.....???
Tohle je dobrá otázka :idea:
Asi by nejspíš chtělo, vyzkoušet celý ten systém na pár kouscích zboží čistě pro ty uživatele fóra, kteří by měli zájem. Přímo internetový obchod se zbožím na skladě mi zní jako budoucnost (ikdyž možná ne moc daleká :) ). Ale už kvůli základnímu kapitálu...

Jinak co se týče motivu, měl by být hlavně nápaditý. Kšiltovku Czech vidím na každé tržnici :roll:
Nemám výtvarný talent, ale jako inspirace by nám mohly poslužit třeba staré poštovní známky:
http://csol-mb.net/legionari-na-postovn ... d1427.html
Obrázek
Čechové to místo drželi s takovou urputností,že,ač viděli vedle sebe hynout soudruhy,přece raději chtěli zemříti,než odtud pryč ustoupiti.Opovržená za našeho věku třída lidí ani sama ze smrti strachu neměla,ani svou záhubou ve vůdcích lítosti nebudila(AS)

Zamčeno