Vlastenecký obchod

Vše o e-shopu vlastenci.cz V-Obchod
Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastenecký obchod

Příspěvek od Dušan » 06 říj 2009, 15:40

Tak bavlnu opravdu nepěstujeme, ale kdysi jsme ji zpracovávali......čert ví, jak je tomu dnes a jestli ještě bavlněnou přízi vyrábíme, snad aspoň vatu :lol:
Jinak ten e-shop je takový kompromis....David s Jirkou kdysi nadšeně chtěli provozovat klasický e-shop se vším všudy, jenže.... znáte to....tomu by se museli věnovat profesionálně a ne to dělat jen jako nějaký vedlejšák. Kdyby jsi chtěl realizovat to co říká Karoliner a s mnohem širším typem nabídky, pak se tím už musíš živit, nebo mít zaměstnání, které Ti to umožní. Já osobně jsem nikdy nebyl nějaký velký fanda tohodle projektu, poněvadž jsem věděl, že se tomu nebudu moci nikdy věnovat a nějaké obchodování není můj job, prostě to moc neumím. Nicméně, pokud to chtěli dělat jiní, tak proč ne, nejsem proti :-) Takže nakonec je výsledek takový, jaký momentálně je, je to určitě lepší než kdyby nebylo vůbec nic :wink:
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 06 říj 2009, 19:40

Kvalita i potisk jsou OK, samozřejmě jsme to zkoušeli. :wink: Pochybuji, že by to byla 100% česká trička, nemám ani zdání, že by něco takového opravdu existovalo.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 06 říj 2009, 20:23

Tuším, že například OP Prostějov šije stále u nás, dříve si tam nechávali šít i některé světové značky. Co je zvláštní, dost triček zahraničních značek má na cedulce Made in Czech Republic. Nevím, kde to šijou, protože například i česká firma Adler tahá hadry z Číny a ještě se s tím na webu chlubí, jak to byl skvělý krok.

Jinak ale u nás šije třeba firma FUGU, která živí malé šicí dílny, pak také většina českých turistických, tzv. outdoorových značek šije v ČR. Ale tam už si člověk nedá vlastní potisk.

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

kaffu
Svornost
Představte se nám: Vše co pomáhá republice je důležité. Vypadá to, že todle forum něco udělat může.

Příspěvek od kaffu » 06 říj 2009, 22:21

Všechny textilky jdou do háje, dneska jsem byl objednat len a paní mi řekla, že už s firmou 2 měsíce nekomunikovala a tak vůbec musí zjistit jestli nekrachla. Prý je to ted každou chvilku.....
Obrázek

JEN SPRÁVNÉ VĚCI JSOU SPRÁVNÉ!

Kalisnik.cz
Nováček
Představte se nám: Rád tyhle stránky navštěvuju a rád čtu fórum :) tak bych rád i přispíval
Jméno: JM

Příspěvek od Kalisnik.cz » 17 říj 2009, 17:17

Tak nápad je to hezkej. Mně by osobně nevadilo, že se to nešije u nás. Spíš ty motivy :cry: . Tohle je jako pro nějaký turisty, co přijednou do Prahy a koupí si suvenýr :? . To bych na sebe fakt nevzal...Neřikám, že potřebuju nějakou mikinu nebo triko co je celý potisklý ze všech stran i na rukávech :D , ale tohle je na mě moc jednoduchý :shock: . U hrnků mi to nevadí ty sou pěkný takhle :P
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.

Příspěvek od Tokrom » 17 říj 2009, 18:11

Kalisnik.cz píše:Neřikám, že potřebuju nějakou mikinu nebo triko co je celý potisklý ze všech stran i na rukávech :D , ale tohle je na mě moc jednoduchý :shock:
Vidíš a na mě jsou některé ty trika zase moc výrazné a spíš bych třeba uvítal jen malý znak na rukávu na rameni nebo na hrudi, ale bez nápisu... Každý má jiný styl a vkus a pokud máš nějaký návrh, určitě nebude problém ho taky vyrobit... Stačí ho jen předvést...
Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.
Jean Jacques Rousseau

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 17 říj 2009, 22:38

každe provedení má mít několik urovní, přesně jak řekl Tokrom, někdo rád znak přes celá záda, nekdo jen něco maleho decentního :-)

mě z této nabídky přijde většina taková mdlá, a neeodpovída mé nátuře :-)
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 18 říj 2009, 01:11

Nestihlo se vše, snad do budoucna bude lepší nabídka. Osobně bych si koupil jen pár věcí... je to taková klasika. :)
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 20 říj 2009, 13:35

Já to taky tak beru, začátky jsou vždy obtížné. Nabídka má být vždy široká... aneb "každé zboží má svého kupce"
Obrázek

čech
Vlastenec

Příspěvek od čech » 20 říj 2009, 20:28

Je to hezký nápad. Když uděláte ještě nějaká trička s motivem svatováclavské koruny nebo něčím podobným, tak se třeba domluvíme. :)
BŮH - KRÁL - VLAST

Zamčeno