Propaganda

Fórum o.s. Svornost. Informace o organizačních záležitostech, akcích a novinkách, podněty a návrhy.
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Propaganda

Příspěvek od Petr » 26 zář 2010, 23:43

Lepšíte se, je to vtipné. Ale nevím, pořád mi přijde koncept videí Svornosti nedotažený do konce (možná proto raději nedělám videa pro nás, protože by to dopadlo podobně :lol: ).
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 29 zář 2010, 13:40

hoď praktický návrh, konkretizuj... třeba si doporučení vezmeme k srdci :-)
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 01 říj 2010, 16:16

Dělal bych videa víc obecná, která si lidi mezi sebou pošlou. Více tam podtrhl to, proč je dobré být Čechem atd. Nedělat to jen o Svornosti, kde jsou všichni kamarádi a jezděj traktorem, ale i o Česku... a Svornost by mohla padnout až na konci. :wink:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 07 říj 2010, 08:08

Ono zase proč dělat videa kterých je hodně, navíc ti první kritik řekne, že se chluíš cizím peřím. Primárně je učelem prezentovat a propagovat Svornost.

Co vidím já jako slabší je trošku nekoncepčnost, ale tu u živelně vznikajících videí asi těžko docílíš.

-- Aktualizace provedena v 07 říj 2010, 08:09 --

-- Aktualizace provedena v 07 říj 2010, 08:12 --

-- Aktualizace provedena v 07 říj 2010, 23:13 --

Obrázek

Jožka
Pokročilý diskutér
Představte se nám: A s hubou rozmlácenou - dnes zůstali jsme němí.
Ne, nejsme na kolenou - ryjeme držkou v zemi...
Jméno: JB

Příspěvek od Jožka » 31 říj 2011, 10:07

Našel jsem na youtube pár videí ohledně Vlastenecké ligy:

Pár fotek je v klipu Pilsner Oiquell:
http://www.youtube.com/watch?v=b-iJsrJmdxE

A taky jsem narazil na dokument ČT Vyhasínající radikálové (zaujalo mě, že na rozdíl od jiných rozlišuje VL od nácků, nicméně ji zařazuje do extrémismu...)
Jinak v dokumentu je docela hodně zajímavých záběrů (vlastenecká liga je tam jenom chvilku v první části: 3:05 - 4:20)
http://www.youtube.com/watch?v=6TOfFFJv ... DFCE5E617A
http://www.youtube.com/watch?v=o-uvY00Q ... re=related

A ještě jedna poznámka, když se dívám na ty fotky VL a vidím dnešní pochody nácků s českými vlajkami, hodně mi to hýbe žlučí.. Už se ani tolik nedivím že obyčejní lidi v tom mají mišmaš.
Obrázek
Čechové to místo drželi s takovou urputností,že,ač viděli vedle sebe hynout soudruhy,přece raději chtěli zemříti,než odtud pryč ustoupiti.Opovržená za našeho věku třída lidí ani sama ze smrti strachu neměla,ani svou záhubou ve vůdcích lítosti nebudila(AS)

Sněhulák
Svornost
Představte se nám: Zaujali mě některá témata diskuze, do kterých bych chtěl přispět svými názory a také se dozvědět názory ostatních:-)
Jméno: Aleš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sněhulák » 04 led 2012, 22:28

Z dílny Slezanů:

A ještě přidám naší trošku do mlýna, tentokráte za RO jižní Čechy :P

a nejnovější (i s "novým" logem) :)
Obrázek

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 22 úno 2012, 13:59

Obrázek
Obrázek

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 22 úno 2012, 15:56

Taková skromná otázka... to má jaký význam? A my tohle potřebujeme? Kdyby se tím chtěla distancovat Antifa, pochopil bych to, i když to provedení i tak nestojí za moc.

Proč zrovna tihle? Proč ne jiní? A proč tihle všichni? A další nám nevadí? Zase jen výčet osobností, tentokrát v negativním pojetí. Je to stejně nesmyslné, jako to, co se prosadilo na sněmu s tím, že si vyjmenujeme některé osobnosti. Nesystematické. Navíc mi to přijde poněkud nevyvážené, například Gajda mi mezi ostatní osobnosti příliš nezapadá, nějak nevidím důvod aby tam byl, pokud tedy není důvodem dráždit a prosazovat mocí mermo svůj osobní postoj. Pokud už bych chtěl vyjádřit postoje Svornosti podobnou formou, přijde mi vhodné, zmínit "hlavní zástupce" jednotlivých režimů, které odmítáme. I tak to ale bude jen jakýsi odkaz do minulosti. Proč to? Proč tedy, pokud už chceme takhle jasně pojmenovávat, nepojmenováváme aktuálně, tedy proč tam nejsou dnešní páni, které odmítáme obsluhovat?

I když odhlídnu od toho všeho, přijde mi něco takového poměrně dětinské, kdybych měl dělat někde propagandu Svornosti, tohle bych nepoužil určitě, to je materiál, hodný bojůvek mezi NS a AFA, nikoliv hodný sdružení, které se zaměřuje na, a teď cituji, dodržování českých a československých tradic, posilování národního uvědomění a pořádání souvisejících kulturních, společenských a sportovních akcí.

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Sajs
Svornost
Představte se nám: Svornost
Jméno: Ondřej Marek

Příspěvek od Sajs » 22 úno 2012, 16:11

Ze sporu cervenobili se stava osobni spor, Snebo kasli na to (porad se v tom rejpes jen ty), to zaprve. Za druhe, kdyz uz mas potrebu si vybirat k haneni nebo k demostraci toho jak to mas v hlave srovnany osobnosti z historie, vyber si osobnosti o kterych neco vis. A tim neco myslim ne jen povrchni info z wikipedie ci z jeste horsich zdroju informaci.
Naposledy upravil(a) Sajs dne 22 úno 2012, 18:32, celkem upraveno 1 x.
Ale nebejvaly to vždycky takový prasecký časy...

TrojanPrague
Svornost
Představte se nám: Možnost diskutovat s ostatními, hlavně ohledně historie a akcí Svornosti.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TrojanPrague » 22 úno 2012, 17:17

Froggg: Souhlas. Pořád se dokola omílá minulost a pokud se řeší nějaký současný problémy, tak stylem J. X. Doležala (viz. spor s Červenobílími a M. F.). Připomíná mi to nálepkaření. To už rovnou můžeme vytvořit samolepky a rozlepovat to i s našimi logy v duchu GNWP a GNLS nálepek po tramvajích.

Zamčeno