Připomínky k fóru, návrhy

Zde se oznamují změny na fóru a vy se můžete vyjádřit k chodu fóra.
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru, návrhy

Příspěvek od Petr » 07 srp 2008, 19:56

Ale jsme diskusní fórum, kde to bývá zase zvykem. Teď abych hledal, kde se takové věci ruší :roll: :lol:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 07 srp 2008, 20:49

To není podstatné.....klidně to může zůstat, jak to je........v současné podobě je to v podstatě dobrý.....myslel jsem, že nějaké hierarchické odstupňování jak v armádě je zbytečné.......
Obrázek
Obrázek

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 29 srp 2008, 23:16

No, vidím, že se toho návrhu nechytáte... Nové hodnosti asi ne, ale ty rozestupy bych určitě zvětšil řekněme po stovkách příspěvků. Pozvedněme vážnost pojmu "vlastenec" aspoň zde na fóru, aby tato hodnost nebyla tak snadno dosažitelná... :)
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 30 srp 2008, 15:43

Jo jo, není problém to změnit. Je pravda, že ono "vlastenec" přijde pro aktivnějšího člověka poměrně brzo. Navíc nevím, jestli je to ta správná hodnost.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

MichalČR
Eliášův plamen
Představte se nám: Popovídat si s lidmi, kteří mají dobré úmysly ;)
Jméno: Michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalČR » 02 zář 2008, 22:59

ale zase..vždyŤ může být větší vlastenec i ten kdo má jeden přízpěvek než ten co jich má 1000..aby to nevedlo k tomu,že by tu lidi psali bláboly jenom kvůli tomu že budou "vlastenci".. podle mě by nemělo byt nijak rozlišený kdo napsal první přízpěvěk nebo kdo milion..ale je to můj názor.. :wink:
Obrázek
Obrázek
"Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš." (Jan Amos Komenský)

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 03 zář 2008, 08:49

Podle počtu příspěvků poznáš, nakolik je ten člověk aktivní a jak moc fórum zná a zná ostatní členy. Samozřejmě je rozdíl mezi spammerem a normálním uživatelem. Jenže spammeři nekončívají moc dobře. :mrgreen:
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Pavel
Eliášův plamen
Představte se nám: Chci se dozvědět názory ostatních na naši vlast a případně se podělit se svými.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel » 03 zář 2008, 21:29

No tak jsou i výjimky, které jsou na fóru denně, poměrně znají ostatní členy, jen tolik nepřispívají. :)
Obrázek
Obrázek
Žádné místo ti nemá být milejší než vlast.

Marcus Tullius Cicero

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 03 zář 2008, 22:23

...tím myslíš sebe :wink: :mrgreen:
No vidíš, mohly by se hodnosti odvíjet nějakým vzorečkem-spojením počtu příspěvků, návštěvnosti a data registrace. :lol:
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Pavel
Eliášův plamen
Představte se nám: Chci se dozvědět názory ostatních na naši vlast a případně se podělit se svými.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel » 04 zář 2008, 09:53

Jak jsi na to přišel? :lol:
A kdo by ten vzoreček sestavoval? Navíc si nejsem jistý, zda by to šlo nějak vložit do té administrace...
Obrázek
Obrázek
Žádné místo ti nemá být milejší než vlast.

Marcus Tullius Cicero

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 04 zář 2008, 10:40

Tak třeba za každý příspěvek v diskuzi jeden bod. Dva body za delší příspěvky. Deset bodů za každý další měsíc na fóru. Bonusové body za přínos fóru nebo stránkám. Z těch bodů by pak vycházely hodnosti. Ale stejně jako Pavlovi mi taky není jasné, jak by se to dalo uvést v chod.
Obrázek
Obrázek

Zamčeno