Připomínky k fóru, návrhy

Zde se oznamují změny na fóru a vy se můžete vyjádřit k chodu fóra.
Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Připomínky k fóru, návrhy

Příspěvek od Michal » 07 čer 2008, 20:59

Petře, navrhuju změnu názvu často diskutovaných témat. Například "Radar - ČT Tykadlo" by se mohlo přejmenovat jednoduše na "Radarová základna v ČR". Za původním názvem se vždy skrývá nějaká konkrétní událost z médií a já si myslím, že u takových témat by měly být názvy obecnější. Stejně tak u "Habsburkové aneb Jak jsme si zdémonizovali královskou rodinu" by se mohlo jmenovat "Monarchizmus" nebo tak nějak. Diskuze se stejně časem odkloní od specifického impulsu a přejde se k obecné debatě.
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru, návrhy

Příspěvek od Petr » 07 čer 2008, 21:24

Já většinou nebývám pro změnu názvů témat... je v tom trochu "tradice" :D , a podobně. Ale nově příchozí to může poplést, proto souhlasím se změnou radarového tématu, ale monarchii bych nechal.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 30 črc 2008, 12:34

Jsem pro to, aby se zvýšily rozestupy mezi jednotlivými hodnostmi jako "pokročilý diskutér" a spol. Dosažení stovky příspěvků mi pro hodnost "vlastenec" přijde dost málo. Ideální by asi bylo nějakých 500. Aby to nebyla taková nuda, mohly by se nějaké nové hodnosti přidat - třeba mezi "pokročilým nováčkem" a "pokročilým diskutérem" by mohl být prostě "diskutér", který tam z neznámého důvodu chybí. No a těmi dalšími hodnostmi by mohl být třeba "praporečník" nebo tak něco.
Obrázek
Obrázek

Lucius
Horlivý diskutér
Představte se nám: Registruji se proto, že mne zaujal obsah stránky vlastenci.cz, zaujala mne možnost přečíst si názory lidí, které se zajímají o svou zemi a případně na ně i reagovat.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucius » 30 črc 2008, 12:59

Michal píše:Jsem pro to, aby se zvýšily rozestupy mezi jednotlivými hodnostmi jako "pokročilý diskutér" a spol. Dosažení stovky příspěvků mi pro hodnost "vlastenec" přijde dost málo. Ideální by asi bylo nějakých 500. Aby to nebyla taková nuda, mohly by se nějaké nové hodnosti přidat - třeba mezi "pokročilým nováčkem" a "pokročilým diskutérem" by mohl být prostě "diskutér", který tam z neznámého důvodu chybí. No a těmi dalšími hodnostmi by mohl být třeba "praporečník" nebo tak něco.
To dle mého názoru není tak špatný nápad. Ty hodnosti vlastně nic moc neznamenají, ale tak pro tu "zábavu" či jak se říká "z principu".
"Krajina je to velmi chladná, oplývá rybami a stády dobytka, je také bohatá ptactvem, zvěří a obilím. Místo vína se pije opojný nápoj, který nazývají pivem, jako by byl zhotoven z obilí...Lid celého království je oddán opilství, je náchylný k pověrám a dychtivý novot. Ti kteří trochu vynikají a stojí někde mezi prostým lidem a pánem, jsou odvážní, vychytralí, nestálé povahy, zbrklí v řeči, chtiví lupu a nikdy nemají dost."
-Eneáš Silvius Piccolomini

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka » 30 črc 2008, 16:57

My jsme tohle už řešili, ale právě na nic kloudného jsme nedošli... Pokud máte nějaké nápady, tak není problém se tím inspirovat. :)
Obrázek

MichalČR
Eliášův plamen
Představte se nám: Popovídat si s lidmi, kteří mají dobré úmysly ;)
Jméno: Michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalČR » 02 srp 2008, 18:08

Zdravím :wink:
nějak jsem si projížděl členy co se na foru zaregistrovali.. a docela mě zklamalo to,že asi pouze 1/3 registrovaných přizpívá do diskuzí.. Je divné,že po té "dřině" zaregistrovat se, už se nezapojí do fora.. nemyslíte ,že ty lidi může něco odrazovat nebo ja nevím.. přijde mi to jako k zamyšlení..co myslíte? :wink:
Obrázek
Obrázek
"Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš." (Jan Amos Komenský)

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka » 02 srp 2008, 20:06

MichalČR píše:Zdravím :wink:
nějak jsem si projížděl členy co se na foru zaregistrovali.. a docela mě zklamalo to,že asi pouze 1/3 registrovaných přizpívá do diskuzí.. Je divné,že po té "dřině" zaregistrovat se, už se nezapojí do fora.. nemyslíte ,že ty lidi může něco odrazovat nebo ja nevím.. přijde mi to jako k zamyšlení..co myslíte? :wink:
To se stává běžně na fórech, že existuje velké procento lidí, kteří buďto ani jednou nepřispěli nebo po určité době přestali. S tím bohužel nic neuděláme. A registrace je přísná z mnoha důvodů...
Obrázek

Lucius
Horlivý diskutér
Představte se nám: Registruji se proto, že mne zaujal obsah stránky vlastenci.cz, zaujala mne možnost přečíst si názory lidí, které se zajímají o svou zemi a případně na ně i reagovat.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucius » 03 srp 2008, 18:18

Myslím, že na registraci opravdu nic špatného není, jde jen o to, že jsou lidé, kteří jen čtou, lidé kteří přispívají a lidé, kteří se k tomu nějak zatím "nedostali". Kdo ví proč....
"Krajina je to velmi chladná, oplývá rybami a stády dobytka, je také bohatá ptactvem, zvěří a obilím. Místo vína se pije opojný nápoj, který nazývají pivem, jako by byl zhotoven z obilí...Lid celého království je oddán opilství, je náchylný k pověrám a dychtivý novot. Ti kteří trochu vynikají a stojí někde mezi prostým lidem a pánem, jsou odvážní, vychytralí, nestálé povahy, zbrklí v řeči, chtiví lupu a nikdy nemají dost."
-Eneáš Silvius Piccolomini

Marek
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem vlastenec a VLAST je pro mě první poslední.

Za vlast i životy dáme !

[img]http://klub.vlastenci.cz/images/stories/symbolika/userbar1.jpg[/img]

[img]http://www.vlastenci.cz/stah/obr/linky/csr8.jpg[/img]
Jméno: Marek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek » 07 srp 2008, 11:19

Mě na tý hodnosti tak nesejde. Stačilo by zvýraznit jen číslo všech příspěvků a dojem se udělá z tohoto numera :)
Obrázek

Obrázek

Lásku k vlasti dokaž činem, vytrvej, pak nezahynem!

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 07 srp 2008, 15:20

Mně osobně ty "hodnosti" nic neříkají a je to pro mě zcela zbytečné, takže pokud je zrušíme nic se nestane.....nejsme přeci vojenský klub, kde to má jisté kouzlo......
Obrázek
Obrázek

Zamčeno